text-align: center; text-align: center;


Sezóna 2019

PROMOTORACINGTEAM NA FBZdravím všechny fanoušky našeho teamu. Všechny Aktuality, které by vás mohli zajímat jsou již na Facebooku, abychom byli online a věděli jste vše hned. Odkaz najdete v pravém horním rohu. S pozdravem Promotoracingteam.

TRÉNINK MOHELNICE
20.3.2017.
Dne 20. 3. 2017 jsme vyrazily na trénink do Mohelnice. Trať byla sice rozbitá a místama velmi blátivá, ale byl to velmi vydatný a plnohodnotný trénink. Za naše jezdce trénoval Dominik Procházka, který se již pomalu zotavuje a začíná vstupňovat své tréninky. Největším protivníkem Dominika jsou koleje do pravé zatáčky. Nyní již pracuje na své fyzické kondici a již brzy nám odstartuje sezóna 2017. S pozdravem celý Promotoracingteam.


První tréninky Dominika Procházky #150
12.3.2017.
Zdravím všechny fanoušky našeho teamu. Dominik již započal svoje první tréninky a to 4.3. 2017 v Městečku Trnávka a 11.4.2017 v Dalečíně. Dominik začíná zpozvolna jelikož je koleno stále ještě čerstvé a bojí se o došlap například v zatáčce a možném obnovení předešlého úrazu.První závody se nám již blíží a tím myslíme závod MMČR v Lokti nad Ohří který startuje 2.4.2017. O novinkách našeho týmu vás budeme i nadále informovat s pozdravem celý promotoracingteam.


O Dominikovi Procházkovi
10.2.2017.
Zdravím náštěvníky našich webových stránek. Dominik podstoupil v zimě 2 operace pravého kolene, ve kterém mu bylo děláno (zadní křížové vazy + přední křížové vazy s odebráním štěpu + přišití pateli z obou stran + odstranění kolení myšky + broušení kloubu + sešroubování 4 + šití menisků). Dominik se již zotavuje a je v celkově dobrém stavu a těší se až se začně plně připravovat do sezóny. S pozdravem celý Promotoracingteam.


PŘEDBĚŽNÝ KALENDÁŘ
10.2.2017.
Zdravím Fanoušky, zde vkládáme předběžný kalendář roku 2017. Pokud víte o nějakém seriálu, který vám v našem kalendáři chybí a měli by jsme ho tam dát napište nám do pokecu. Děkujeme


Mnoho úspěchů v Nadcházejicím roce, Zdraví a štěstí vám přejí Procházkovi a celý Promotoracingteam.
- datum: 31.12.2016.


Končí nám sezóna2016
- datum: 7.11.2016. Zdravím všechny natčence a motokrosové srdcaře. Sezóna 2016 nám takřka skončila a motorky se začínají ukládat k zimnímu spánku. Jak ohodnotit tuto sezónu? mno měli jsme závody pěkné i závody které nám nedopadli zrovna nejlíp ale o tom sport je. Z letošního roku bereme jako největší úspěch Dominika který v Lokti nad Ohří při příležitosti Mistrovství světa startoval ve třídě EMX 300 a i po pádě a špatném startu obsadil celkově 12.pozici a dokonce v jedné rozjížďce zajel do top 10. Dále bylo fajn Dominikova forma co se týče rychlosti kterou jsme mohli vidět v Opatově u Svitav. Všichni jsme přežili ve zdraví a můžeme se připravovat na nacházející sezónu která se neúprosně blíží. Příjemné prožití zimního období a přípravy na sezonu 2017 přeje celý PROMOTORACINGTEAM.

Končí nám sezóna2016 - datum: 7.11.2016. Zdravím všechny natčence a motokrosové srdcaře. Sezóna 2016 nám takřka skončila a motorky se začínají ukládat k zimnímu spánku. Jak ohodnotit tuto sezónu? mno měli jsme závody pěkné i závody které nám nedopadli zrovna nejlíp ale o tom sport je. Z letošního roku bereme jako největší úspěch Dominika který v Lokti nad Ohří při příležitosti Mistrovství světa startoval ve třídě EMX 300 a i po pádě a špatném startu obsadil celkově 12.pozici a dokonce v jedné rozjížďce zajel do top 10. Dále bylo fajn Dominikova forma co se týče rychlosti kterou jsme mohli vidět v Opatově u Svitav. Všichni jsme přežili ve zdraví a můžeme se připravovat na nacházející sezónu která se neúprosně blíží. Příjemné prožití zimního období a přípravy na sezonu 2017 přeje celý PROMOTORACINGTEAM.


MMČR Opatov u Svitav
- datum: 18.9.2016. Zdravím příznivce našich stránek. Po 14 denní pauze, ve které se Dominik Procházka zotavoval z hromadného pádu z Vranova a užíval si zasloužené dovolené s rodinou a známými. Tento víkend se konal předposlední a v řadě 6 závod MMČR v Opatově u Svitav.Nyní pár slov od Dominika jak závody probíhali. Dominik: Na závody jsme vyrazili po 14 dnech, kdy jsem na motocyklu neseděl, a proto jsem cítil jistou nervozitu. V tréninku a v kvalifikaci jsem se s tratí spíše trápil, nemohl jsem se na motorce rozhýbat a cítil sem se nesvůj. Tomu odpovídala i kvalifikace, která nebyla vůbec dobrá. O polední pauze jsem si byl projít trať, jak to u mě bývá zvykem a vymýšlel nějakou tu strategii. V první rozjížďce se mi povedlo odstartovat a i když sem udělal chybu a stálo mě to 2 místa, pohyboval jsem se kolem 6-7 pozice a držel se soupeřů přede mnou. 2 kola před koncem mě však potkala technická závada, kvůli které jsem musel odstoupit. Do druhého závodu se mi moc nechtělo, protože jsme závadu neodhalili a bylo to buď a nebo. Start mi nevyšel úplně nejlíp, ale dokázal jsem se za první zatáčky propracovat před Michka a Brendla a ujmout se 3 pozice. Tuto pozici jsem držel 3 kola i po lehké chybě. Bohužel jsem si ve 4 kole prolomil koleno a poranil si stehenní sval, což mělo za následek pád a konec druhé jízdy, neboť jsem již nebyl schopen na nohu plně došlápnout. Ze závodů jsem si vzal to, že jsou důležité starty, které nejsou vždy mou silnou stránkou. Závod s vydařeným startem je úplně o něčem jiném, protože je vše velmi vyrovnané. V Opatově mě potěšilo, že jsem dokázal jet tempo s takovými profi jezdci, kteří mají vše zadarmo a živí se tím. Dokonce se mi porařilo držet se před některými cizinci, kteří jedou letos na MXon reprezentovat jejich stát.Pozvánka na MXGP Loket
- datum: 17.7.2016. Zdravím Fanoušky, Dne 23-24.7.2016 se ukážeme v Lokti nad Ohří v rámci MXGP a to při příležitosti vloženého závodu EMX kde bude startovat Dominik Procházka za M.C.F.ČZ projekt na dvoutaktním motocyklu ČZ o objemu 300ccm. Přijďte se podívat a podprořit na největšší motokrossovej akci v ČR!


VVL grosskopf steelpro cup 2016
- datum: 26.3.2015. Máme tu začátek nové sezóny. Tabulky jsou s bodami na nulách a každý má novou šanci ukázat co v něm je. Dne 26.3.2016 se uskutečnilo první závodění a to v podobě VVL Grosskopf Steelpro Cup 2016 v Horažďovicích. Za náš team startovali tyto jezdci. Martin Černohous 201 a Dominik Procházka 150. Počasí i když slibovali sluníčko bylo spíše zamračené a chvilkami i otravné díky studenému větru. Trať byla perfektně připravená mulčovaná a díky vlhku byl ideální povrch po celý den. Martin Černohous který startuje v kategorii Veterán i když je to stále mladý hoch si dojel pro celkové 9.místo. Jaké byli jeho slova o tomto závodě? MARTIN- Závody se mi líbily trať mi seděla a celkově sem se cítil dobře. Je začátek sezóny a já získal pocit spokojenosti a nyní mám chuť zabrat, Skoky sem skočil a vše co sem v ten den si dal za úkol sem zvládl. Dalším startujícím jak sem psal je Dominik. Celý den ho pronásledovala bolest ramene a v 1 rozjížďce dokonce odstoupil a v druhém závodě měl ošklivý pád ale je v pořádku a zde jsou jeho slova DOMINIK: Do Horažďovic jsme jeli s úmyslem zatrénovat si na závody MMČR juniorů které se tam zanedlouho pojedou.Trať je technicky náročná a pro mě byla vždy oříškem se kterým bojuji již od 65 navíc sem měl problém s rukou. po kvalifikaci sem nemohl ani zvednout ruku ale s otcem jsme se domluvily že si zatrénuji okoukám terén a budeme v klidu . První start se mi povedl byl sem v zatáčce 1 ale ta mě vynesla a dostal se přede mě Nedvěd a já s ním sváděl boje poté se připojil i Paul a Čadek. Já sem po 2 kolech už necítil ruku a tak sem odstoupil. Na Druhou jízdu sem nakonec nastoupil s tím, že vystartuji a až nastane problém s ramenem odstoupím, Avšak sem zopakoval Holeshot a jel první. Chtěl sem odjet 4 kola ale podcenil sem můj stav a z prvního místa ze kterého sem nechtěl odstoupit sem upadl. Dále už sem v závodě nepokračoval.VYHLÁŠENÍ SMS MORAVA
- datum: 23.1.2015. Zdravíčko Přátelé,Fanoušci dne 23.1.2016 se uskutečnilo vyhlášení Mistrů Moravy 2015 ve Štemberku. Slavnostní večeře se z našich jezdců účastnil Dominik Procházka.Dominik byl vyhlášený hned 2x protože, se stal Mistrem Moravy v Kategorii MX2 junior a i v Kategorii MX2. Mezi vyhlášením kategorii byli mnohé kulturní vložky které velice příjemně obohatili celý večer ať už začnu živím zpěvem, Modní přehlídkou a tancem.Hezký večer nenarušilo ani nevlídné počasí.S pozdravem celý Promotoracingteam.

SMS MORAVA ŠTEMBERK
- datum: 10.10.2015. Dne 10.10 se konal poslední závod SMS Motokrosu Morava na přírodním okruhu ve Šternberku.Trat byla udržovaná kropená a ve spojení s pískem který na zdejší trati je byl ideální podklad. Počasí i když hlásili polojasno bylo spíše zatažené a studený vítr znepříjemňoval mechanikům a fanouškům život. Za náš team startoval Dominik Procházka a to ve třídě MX2 a MX2 junior. Dominik v obouch kategoriích ovládl Kvalifikaci a vybíral si startovní pozici jako první. v 1 rozjížďce kategorie MX2 junior Dominik vyhrál se značně velkým náskokem, ale při nástupu do předstartovního prostoru při čekaní na start prvního závodů MX2 došlo k technickému problému a nebylo možné aby se rozjížďky zúčastnil. Nyní bychom chtěli poděkovat panu Šťastnému že byl ochoten půjčit motocykl.Na půjčeném Motocyklu Dominik i Tak vyhrál druhou rozjížďku v kategorii MX2 junior a dokonce si dojel pro první místo v kategorii Open kdy po špatném startu a stíhací jízdě měl až o 4 sekundy na kole lepší čas.Gratulujeme našemu Jezdcovi za vítězství jak v tomto závodu tak i v celkovém vítězství v Seriálu SMS Morava v Kategorii MX2 a MX2 junior .

NOVAMOTOCROSS 2015
- datum: 27.9.2015. Dne 27.9 se konal předposlední závod seriálu Novamotokros cup 2015 v Žambereckém kotly. Trat‘ byla celkem dobře upravovaná a i když byla v některých místech suchá, tak se moc neprášilo. Na trati proběhlo mnoho úprav a trat‘ je nyní záživnější. Za náš tým startovali Martin Černohous v kategorii 35-43 let a Dominik Procházka v kategorii licence. Celkový závod probíhal rychle a bez vážnějších úrazů, ale počasí nám moc nepřálo a v mračném podnebí byla celkem zima. Martin po dlouhé pauze měl problémy s rukama a to mělo dopad na jeho výsledky, kvalifikaci nedokončil a a celkově dopadl na 21.místě. Dominik Procházka v obouch rozjížd’kách zvítězil a tím navýšil bodový náskok v celkovém pořadí , kde tuto kategorii vede. S pozdravem celý Promotoracingteam.


SMS MORAVA ZDĚCHOVSKÁ GRAPA
- datum: 30.8.2015. Zdravím všechny fanoušky našeho teamu. Dne 30.8.2015 se uskutečnil 44.ročník Zděchovské Grapy závodů SMS Morava. Za náš team startoval Dominik Procházka v kategorii MX2 a MX2 junior, časový harmonogram byl změněný a pro Dominika byl závod velmi náročný. Atmosféra na závodišti byla úžasná a dívaků sem už tolik na závodech dlouho neviděl ale již k závodům. Dominik v Kategorii MX2 junior zvítězil v obouch rozjížďkách. Kategorie MX2 vypadala následovně, protože se tato třída jela takřka za sebou byla to veliká zátěž a i když Dominik zvítězil v prvním závodě tak druhá rozjížďka už byla problematická jelikož díky vysílení Dominik dostával křeče do končetin a byl nucen dojet závod s nohama na táhlými k zemi a v Cíly skončil druhý. Celkově obsadil v kategorii MX2 junior 1.místo a v kategorii MX2 druhé místo. S pozdravem celý Promotoracingteam.Nova cup Klášterec nad Orlicí - datum: 29.8.2015. Ahojte lidičky :) dne 29.8.2015 jsme se po letní pauze od závodů vrátily do Klášterce nad Orlicí.Trať byla poupravena a vylepšena,počasí také přálo a tak se mohlo začít závodit. Za náš team startoval Dominik Procházka v kategorii licence ale díky bolestivému zápeští se nevědělo jestli závod dokončí. Kvalifikace už nezačala vůbec dobře a Dominik neudržel v bolestivé ruce řiditko a upadl při čemž si narazil Ledviny tak silně až močil krev ale i přesto nastoupil do závodů.V 1.rozjížďce vystartoval a dostal se na první místo kde se držel polovinu závodu ale pak podlehl a dojel druhý.2 jízda byla stejná jako první, Dominik obsadil 2.místo.SMS Morava Dubňany - datum: 12.7.2015. Dne 12.7.2015 jsme vyrazili na SMS Morava do Dubňan. Kvůli 3 hodinové cestě jsme se na cestu vydali už o pul 5 ráno. Dominik Procházka startoval ve dvou kategoriích MX2 a MX2 Junior. O trať se pořadatelé snažili postarat, ale i tak byla trať dost rozbitá a díky extrémním teplotám i velmi prašivá. Dominik závody zvládnul ale opravdu musel ze sebe silově dát vše co mohl. Až na jeden pád za který si ovšem nemohl, úspěšně v kategorii MX2 vybojoval 2 místo i po čtyřech rozjížďkách a technickým problémům jako bylo ztracení výkonu po odpadnutí přední části výfukového systému a v kategorii MX2 Junior vybojoval 1 místo...Dominik na závod přijel aby získal body a ujal se prvenství ve třídách MX2 junior a MX2 což se mu povedlo a celkově tyto kategorie vede. Dále v tento den přijel závodit i Martin Černohous ale ten díky technickým problémům na motocyklu v 1.jízdě odstoupil a v 2.rozjížďce upadl a závod nedojel. Martin po zranění stále není v úplném pořádku a potýká se s bolestí a otokama .S pozdravem celý promotoracingteam


SMS Pardubice Opatov - datum: 11.7.2015. Ahojte lidi dne 11.7.2015 se pořádal další závod SMS Pardubice a to na oblíbené trati v Opatově u Svitav která se nyní řadí mezi nejlepší okruhy v ČR.Za náš team startoval Dominik procházka který měl 14 denní pauzu po pádu z Vranova.Na závod se sjelo dost dobrých závodníků a prvních 10 míst byli velmi vyrovnané. Dominik na tento závod přijel se záměrem rozjezdit se a zatrénovat na zítřejší Moravu. Dominik Vystartoval na 5 místě a dostal sena 4.pozici do tandemu Michalec Brendl Bárta Dominik Drdaj. První čtyřka se začínala odděloval od zbytku závodního pole ale Dominik začal mít problém s tvrdnutím rukou a upadl v zatáčce. Při nastupování zpět na motocyklu jsi všiml úniku oleje z prasklého motoru a ze závodů odstoupil.S pozdravem celý Promotoracingteam.
SMS Morava Vranov - datum: 28.6.2015. Zdravím všechny dne 28.6 se konal další závod SMS Morava a to ve Vranově u Brna. Za náš team startoval Dominik Procházka a to ve třídě MX2 a MX2 junior.Trať byla perfektně připravena a tak musím pochválit pořadatele a počasí závodům také přálo. Dominik v 1 jízdě měl při startu kontakt s dalším jezdcem a proto vystartoval hodně v zádu ale doháněl a jízdu dokončil na 2.místě, prvního už nestihl dojet.Ve třídě MX 2 Dominik vystartoval lépe a jel 4 v pořadí v Openech a první na motocyklu v kategorii MX2. Dominik v polovině rozjížďky upadl a dále už nepokračoval.Dominik utrpěl silný otřes mozku a odřeniny jinak je vše v pořádku ale na otázku proč upadl nedokázal sám odpovědět.S pozdravem celý promotoracingteamNova cup Benátky
- datum: 27.6.2015. Zdravím všechny krosáky dne 27.6 se konal další závod seriálu Nova motocross a to v Benátkách u Litomyšle.Trať byla po dlouhé době znovu otevřena a byla vychvalována do dalekého okolí. Názorů je hodně avšak někomu se okruh líbil někomu ne. Abych řekl pravdu tak mě se trať vůbec nelíbila a už od rána se mi do závodů nechtělo a ani mě to nebavilo. V kvalifikaci jsem vystartoval asi na 5.místě a dostal se na 3 místo ale v některých pasážích traťe se tak moc prášilo že sem si neviděl ani na nos a vykloubil si koleno a do cíle dorazil jako pátý.Závod sem díky bolesti nohy nechtěl jet ale nakonec sem nastoupil a po startu sem držel 4 pozici poté postoupil na 3 pozici a při boji o druhou pozici mi prasklo spojkové lanko v zatáčce a motorka mi chcípla a já upadl.poté sem ze závodů odstoupil.Za náš team táke startoval po úraze poprvé Martin Černohous. Martin přijel se záměrem se opravdu jen svést navíc ho pořád trápí bolest operovaného kolene a tak ho pozice ani nezajímala.Ovšem zajímavostí bylo že po půl roční pauze opět dokázal jak umí startoval a bral holeshot.S pozdravem celý team

MMČR Junior
- datum: 21.6.2015. Zdravím všechny kteří si čtou naše aktuality. Dne 20.6.2015 se konal 3.závod seriálu MMČR junior Lorenc cup 2015. trať v Mohelnických lomech byla suprová. Podklad byl ideální protože kropení pořadatelé zvládli suprově a to slibovalo hezké závody. Za náš team startoval Dominik Procházka v kategorii MX2. Dominik v Kvalifikaci bral jako tréning a kvalifikaci spíše najížděl profil traťe a za časem se moc nehnal ale i přesto skončil v kvalifikaci na 8.pozici. v 1.rozjížďce Dominik vystartoval kolem 12. pozice a doháněl. po třech kolech se Dominik dostal na 3.místo a přibližoval se k druhému Rakouskému borci ale čas závodů vypršel a Dominik Dojel na 3.místě.Do 2 rozjížďky Dominik nastupoval s nervozitou ze startu poněvadž jakmile by se Dominikovi nepodařil start tak by to nemuselo vypadat tak slibně jako v 1 závodě. Nyní zpět k závodům, vše je připraveno ke startu a nyní je vztyčena tabulky s 15 sekundami ...5 sekund Bum!!! šraňky padají a závod začíná Dominik na 5 pozici a probojovává se dopředu a je na 3 pozici.Za 2 kola předjíždí a dostává se na 2 pozici a tak i dojíždí do cíle. Celkově Dominik skončil na druhé pozici a za to mu gratulujeme.

SMS MORAVA PETROVICE
- datum: 14.6.2015. Dne 14.6.2015 jsme se sjeli na závodišti v Petrovicích u Karviné kde se pořádal další závod seriálu SMS Morava.Trať Perfektní a program bez problémů takže musím pochválit pořadatele.Za náš team startoval Dominik Procházka a to hned ve dvouch Kategoriích MX2 a MX2 junior.Dominik měl v tento den smůlu již od prvního startu kategorie MX 2 Junior kde byl přejet přes záda od ostatních jezdců až po několik pádů ale již k výsledkům ze závodů Dominik po 2 pádech v 1 rozjížďce v kategorii MX 2 junior nakonec po stíhací jízdě dojel na 4 místě a ve druhé jízdě start cíl zvítězil.V kategorii MX 2 to vypadalo podobně, v první jízdě Dominik 2x upadl a nemohl nastartoval motocykl a do cíle dojel na 11.místě.v 2 jízdě Dominik dojel na 1.místě.Celkové pořadí dopadlo následovně a to v Kategorii MX2 junior na 2.místě a v Kategorii MX2 na 4 místě se strátou 1 bodu na 3 pozici.Dominik obě tyto třídy celkově vede s pozdravem celý Promotoracingteam.


Novamotocros cup Žamberk
- datum: 13.6.2015. Ahojte.Dne 13.6.2015 se konal další seriál Novamotocross cupu 2015 v Žambereckém Kotli.Trať i když, byla den předem dost kropená tak během dne díky vysokým teplotám vyschla a bylo zase dost prašno ale k závodům.Za náš Team startovali Dominik Procházka a Pavel Kosek.Dominik ve třídě Licence kterou vede vyhrál vše od kvalifikace až po 2 rozjížďku.Pavel Kosek který, letos startoval poprvé a to v Kategorii 35-43 let.Pavel ale bohužel v 1.Rozjížďce spadnul a zlomil si brzdovou páčku kterou, již nesehnal a tudíž do 2.jízdy nenastoupil.

Motolevel Cup Vranov
- datum: 9.6.2015. Ahojte příznivci našeho sportu.Dne 9.6.2015 jsme vyrazily do Vranovského žlabu kde se konal další závod motolevel cupu 2015.Co se týká Tratě tak ve Vranově je trať kvalitní jen mě mrzelo nedostatečné nakropení některých úseků závodiště a neposekání trávy okolo tratě. za náš team startoval Dominik Procházka ve Třídě MX1 kterou v celkovém pořadí vede.Dominik v 1.rozjížďce ukázal špičkový start který proměnil v Holeshot (1 místo ze startu).Přes půl závodního času vedl celé pole ale ke konci podlehl strátě síly a tím i rychlostí a propadl se na 3.místo za Davida Kosmáka a Ondřeje Brendla.V 2.jízdě se start již tak nepovedl ale i tak se za 1 kolo probojoval zhruba z 9 pozice hned na záda Davida Kosmáka ale bohužel nastala Technická závada na předním kole a Dominik musel odstoupit.S pozdravem celý Promotoracingteam.


Nova cup Rudník
- datum: 23.5.2015. Dne 23.5.2015 se konal další závod Nova motocross cupu 2015 a tentokrát v Rudníku. Na závod se sjelo zhruba 140 jezdců a v Dominikové kategorii se na start postavilo 33 jezdců. Trať v Rudníku je velmi rychlá a náročná pro jezdce,proto zde byla vidět připravenost jezdců. Dominikův největší soupeř byl Petr Bartoš se kterým bojoval o první místo. Dominikovi se tento závod moc nevydařil sice měl rychlost ale došlo k 2 pádům. Ten první pád byl v 1 rozjížďce kdy vedl a ke konci závodu objížděl kolečkáře a sklouzl se na prachu. Druhý pád následoval v druhé rundě kdy Dominik v Závěsu za Bartošem sklonil hlavu aby nedostával od kamenů a při omezeném výhledu najel na hraně kopce na kámen a ten mu podtrhl kolo a šel k zemi. Dále v závodě nepokračoval ale je zdravý a připravuje se na další závody.S pěkným pozdravem celý Promotoracingteam.


Motolevel cup Opatov
- datum: 16.5.2015. Dne 16.5.2015 se konal další závod Motolevel cupu a to v Opatově u Svitav.Trať perfekní tak, jak to bývá v Opatově zvykem.Na závod se sjelo velký počet jezdců.Dominik bez jakéhokoliv problému vyhrál a to v druhé jízdě dokonce s nefunkční zadní brzdou v 5 kolech následkem technické závady z předchozích závodů které se projevily opět.Dominikovi Gratulujeme za první místo.S pozdravem a přání hodně závodů bez úrazů vám přeje Promotoracingteam.

SMS Pardubice Ledeč nad Sázavou - datum: 10.5.2015. V Ledči nad Sázavou se Konal Další závod SMS Pardubice.Trať byla špičkově připravená a musím také pochválit komentátory závodů, protože to aspoň mělo pro díváky hlavu a patu.Na závod se sjelo spousta dobrých jezdců.Dominik Vystartoval v 1 jízdě na 3 místě a v prvním kole se dostal před Votroubka a Charváta a držel se 2 kola první ale po několika minutách mu došla síla a začal se propadat a dojel na 6.místě.Druhé jízdy byli soubojově zajímavé a prvních 6 lidí dojelo do cíle v malých kouskách od sebe.Výsledek Dominika se opakoval i v druhé jízdě a budeme se již zaměřovat na Fyzické fondy.S pozdravem celý Promotoracingteam.NOVA CUP Benátky nad Jizerou - datum: 9.5.2015. V Benátkách se konal Další závod Nova cup.Závody se moc nepovedli, protože podcenili přípravu traťe která připomínala mesíční krajinu a spoustu lidí s tím mělo veliké problémy.2 rozjížďka se díky bouřce a úrazu zrušily a tak se bral výsledek z kvalifikace.Dominik v tento den dojel celkově 3 a to bez zadí brzdy a zato mu gratulujeme


MMČR Junior Nová Paka - datum: 1.5.2015. V Nové Pace pokračoval seriál MMČR Junior 2015. Co se týká počasí tak to nebyla žádná sláva, protože celý den bylo zataženo a foukal studený vítr a na kategorii 85 ccm dokonce přišla i velký déšť který hodně rozmočil trať. Při Startu kategorie MX 2 kde startoval i Dominik se dráha již vyjezdila a byla s ideálním podkladem. Dominik vystartoval okolo 13. místa a probojovával se do předu až na 6 místo ale 2 kola před koncem se mu napletl jezdec okolo pozadu a spadl přímo před ním a on už neměl možnost uhnout a upadl. Motocykl rychle sebral a vyjel 9 a v posledním kole se mu povedlo probojoval zpět na aspoň 7 místo. Na druhou rozjížďku jsme museli čekat díky úrazu který nastal v kategorii 125 2t a vše se prodloužilo.Dominik vystartoval kolem 10 místa a probojoval se na 5 místo kde se i dlouho držel ale nevydržela fyzička a Dominik zpomaloval díky únavě jelikož mu ruka vypadávala z řidítek a Dojel opět sedmý.S pozdravem celý promotoracingteam.

NOVA CUP OPATOV - datum: 25.4.2015. Dne 25.4.2015 se konal první závod seriálu NOVA CUPU. Počasí bylo idealní až krásných 22 stupňů a sluníčko. Závodníku bylo hodně a v Dominikově až tolik že, se to nevešlo na startovní rošt a proto nebylo třeba v kvalifikacích a treninkách bláznit a bezpečně se připravit na závod. Dominik Obě rozjížďky vyhrál a tu druhou dokonce start cíl a zato mu gratulujeme.

SMS MORAVA Přerov
- datum: 19.4.2015. Dne 19.4.2015 se konal první závod SMS Morava v Přerově.Trať byla perfektně připravená a počasí i když byli ránní mrázíky vyšlo také na jedničku.Jezdců bylo mnoho a i hodně zkušených a to směřovalo k dobrým závodům.Při raních formalních úkonech jsme se rozhodli že pojedeme 2 kategorie a to MX2 junior a i MX2.Dominik Obě svoje Kategorie vyhrál a odvezl si 2 zlata domů a zato mu gratulujeme.


MMČR junior Netolice.
- datum: 2.4.2015. Ahojte dne 29.3.2015 se konal 1.závod Mezinárodního mistrovtví České Republiky. Za náš team Startoval Dominik Procházka v kategorii MX2.Dominik v 1 jízdě obsadil 15 místo a v druhé rozjížďce na 20 místě.Jak závod probíhal vám už přiblíží sám.Dominik: Na závod do Netolic se sjelo spousta dobrých lidí kteří přijeli ze zimních příprav ze zahraničí.Tuto trať nemám moc v lásce a nejlépe v tomto chladném počasí také není. Kvalifikace se nám stále nedaří zajet podle představ a díky tomu sem si musel vybírat startovní pozici až na venku odkud se nedá moc dobře vystartovat mezi takovou konkurencí.V rozjížďkách sem díky špatnému startu kde mi ještě křížili cesty pády,Z posledních pozic sem dojíždě a rval se dopředu a dojel až například za Michala Novockého atd takže na první závod a 10 mth natrénovaným časem v celku dobrý výkon.S pozdravem celý Promotoracingteam.
SMS Praha Merklín - datum: 2.4.2015. Ahojte lidičky. 22.3.2014 se jel první závod seriálu SMS Praha kde se sešlo velké množství závodníků.Za náš team Startoval Dominik Procházka ve třídě Open.V 1 rozjížďce Vystartoval kolem 8 místa a propral se až na druhé místo za Rakouského krajana kde setrval do 10 minuty.Poté se přes něho přerval Čadek a Nedvěd se kterým jse ještě několikrát prostřídal.v 18 minutě přišlo tvrdnutí rukou a dominik dojel na 7 pozici.V druhé jízdě Dominik vystartoval někde kolem 6 místa a celé se to opakovalo jako v první.Dominik závodil o první 4 místa ale pak upadl a dojel v polovině startovního pole.S pozdravem celý promotoracingteam.

Zranění Martina Černohouse
- datum: 2.4.2015. Zdravím všechny krosáky, Musím vám oznámit smutnou zprávu o pádu Martina.Stalo se to na tréninku v Mohelnici kdy se Martin chtěl vyhnout málému jezdci na 50ccm. Martin upadl na dvojáku za lavící a po převezení do Šumperské nemocnice bylo Martinovi diagnistikována zlomenina Klíční kosti a přetržení vazů v právém koleni které už byli operovány a dále pohmožděná kyčel, natržená plíce a momentálně je v Domácí péči a těší se až se vrátí na motocykl.Pro co nejrychlejší vrácení na trať mu drží palce celý Promotoracingteam.


Zimní příprava v promotoracingteamu
- datum: 17.1.2015. Přes zimu nesmíte zaspat na vavřínech ale pracovat na Kondičním treninku aby na Bojišti šlo všechno lépe.S pozdravem a vydrží pro přípravy přeje celý Promotoracingteam.

MMČR 2015 KALENDÁŘ
- datum: 14.12.2014.
02.05 Kramolín
31.05 Pacov
05-06.07 jinín spojený závod s MMČR junior
02.08 Perovice u Karviné
23.08 Horní Újezd (Litomyšl)
13.09 Vranov
04.10 Kaplice Družstva
O průběžných změnách vás budeme informovat s pozdravem celý promotoracingteam.


Odkaz 6 Odkaz 6